Les candidatures


CANDIDATURA UNITAT POPULAR  NOU CICLE PER GUANYAR
CUP-G
CANDIDATURA UNITAT POPULAR NOU CICLE PER GUANYAR

1 Dolors Sabater Puig
2 Carles Riera Albert
3 Eulàlia Reguant Cura
4 Xavier Pallicer Pareja
5 Basharat (Basha) Changue Canalejo
6 Carles Escolà Sanchez
7 Maria Sirvent Escrig
8 Marc Cerdà Domenech
9 Mar Ampurdanès Gutierrez
10 Daniel Celma Fernandez
11 Laura Fernandez Vega
12 Maties Serracant Camps
13 Núria Freixas Rojas
14 Adrian Sas Menéndez
15 Lluna Berlanga Mascuñan
16 Aniol Vila Duran
17 Mariona Pascual Alfaras
18 Arnau Bosch Barnils
19 Georgina Monge Lopez
20 Aleix Auber Álvarez
21 Tamia Maestre Gutiérrez
22 Ángel Camacho Hervás
23 Meritxell Baqué López
24 David Rigola Perera
25 Rosa Binimelis Adell
26 Roger Prims Vila
27 Queralt Casoliva Rocabruna
28 Jordi Sala Dosaigües
29 Sandra Vilaseca José
30 Jesús A. (Txus) Magallón Mora
31 Anna Algarra Navarro
32 Andreu Mumbrú Fuxet
33 Laia Muñoz Casanovas
34 Javier Emilio Jaramillo Zambrano
35 Belén Salvadó De la Rubia
36 Guillermo Almansa Rodríguez
37 Laia Camprubí Preseguer
38 Zakaria el Karchouni Ayadi
39 Marta Barnils Uña
40 Daniel Cama Vidal
41 Ylènia Morros Devant
42 Ricard Comajoan Pujol
43 Marta Jofra Sora
44 Miquel Tarrés Vilagines
45 Isabel Llari Joya
46 Ivan Altimira Miralles
47 Anna Sanclemente Basté
48 Carles Bou Rodríguez
49 Margarita (Marga) Oncins Casanova
50 Jordi Barbero i Sola
51 Elena (Lena) Crespi Asensio
52 Arnau Comas Miñarro
53 Eddy Fabregat Graneri
54 Joel Molina Gallegos
55 Berta Castaño Tordera
56 David Aranda Checa
57 Patricia Sillah Xiberta
58 Marc Barnolas Vilamala
59 Aina Llotje Rabadà
60 Jordi Masdeu Valverde
61 Silvia Bofill Mas
62 Alfons Romero Clavel
63 Gemma Tomàs Vives
64 Francesc Domingo Olivé
65 M. Jesús (Txus) Merino Asensio
66 José J. (Pepe) Almansa Bonneville
67 Sylvia Barragan Sacco
68 Robert González Garcia
69 Marlene Fautsch Arranz
70 Jaume Casals Cio
71 Núria Gibert Dasca
72 Marcel Vivet Regalón
73 Montse Castañé Roque
74 Oleguer Preses Renom
75 Clara Camps Calvet
76 Antoni Soy Casals
77 Laia Altarriba Piguillem
78 August Gil Matamala
79 Montserrat Venturós Villalba
80 Julià De Jodar Muñoz
81 Alma Vives Gallego
82 Joan Buades Beltran
83 Anna Gabriel Sabaté
84 David Fernàndez Ramos
85 Blanca Serra Puig
Suplents
S1 Francesc Manrique Aumatell
S2 Alexandra Redondo Ibáñez
S3 Abel Maruny Sales
S4 Laia Santís Martí
S5 Ernest Clotet Berenguer
S6 Ona Curto Graupera
S7 Iñaki Úriz Albiol
S8 Susana Moreno Blanco
S9 Jesús M. (Txus) Carrasco Gómez
S10 Marta Boixeda Pujols

Última actualització 15/02/2021 09:50:14

Procedència de les dades © Sistemes d' Informació Ajuntament de Manresa
http://eleccions.ajmanresa.cat/