Les candidatures del senat


LOGO PARTIT SENADORS
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA PSC-PSOE
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA
Manuel Cruz Rodríguez.
SUP:Morgana Vargas Crespo.
SUP2:Javier Fernández Medrano.
Elia Tortolero Orejuela.
SUP:Francesc Castellana Aregall.
SUP2:Teresa Llorens Carbonell.
Carles Martí Jufresa.
SUP:Andrea Zapata Alfonso.
SUP2:Daniel Calvo Zurriaga.
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - SOBIRANISTES ERC-SOBIRA
ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - SOBIRANISTES
Raül Romeva i Rueda.
SUP:Mirella Cortès i Gès.
SUP2:Olga Torrents i Salvadó.
Ana Surra Spadea.
SUP:Inmaculada Ranera Blasco.
SUP2:Marcel Escudé Pascual.
Robert Masih Nahar.
SUP:Montserrat Marzàbal i Estévez (Muntsa).
SUP2:Oriol Ortega i Tous.
CIUTADANS - PARTIDO DE LA CIUDADANIA Cs
CIUTADANS - PARTIDO DE LA CIUDADANIA
Martín Eusebio Barra López.
SUP:María Eugenia Angulo López.
SUP2:Benito Pérez González.
Carmen de Rivera Pla.
SUP:Anna Clara Martínez Fernández.
SUP2:Jose Luis Sánchez López.
Juan (Nito) Foncuberta Riba.
SUP:David Labrador Gabriel.
SUP2:Paloma Jiménez de Parga Maseda.
PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL PACMA
PARTIT ANIMALISTA CONTRA EL MALTRACTAMENT ANIMAL
Alejandro Cuesta Hidalgo.
SUP:Dolors Casals Climent.
SUP2:
Olga Eyre Estrada.
SUP:Rodolfo Ricardo Lomascolo Morcillo.
Ivan Guijarro Vila.
SUP:Esmeralda Salazar Gonzalez.
PARTIDO POPULAR / PARTIT POPULAR PP
PARTIDO POPULAR / PARTIT POPULAR
Manuel Buenaño García.
SUP:María Sacramento López Ruiz.
SUP2:Joan Antoni López Noguera.
Elisabet Ortega Robles.
SUP:Eva Higueras Muñoz.
SUP2:Antonio Verdera Puntí.
Álvaro Benejam Peretó.
SUP:María Inmaculada Delgado Álvarez.
SUP2:Carlos Torrubiano Blanco.
PARTIT COMUNISTA DELS TREBALLADORS DE CATALUNYA PCTC
PARTIT COMUNISTA DELS TREBALLADORS DE CATALUNYA
Ferran Peris Serrano.
SUP:Marina Vidal Oliver.
SUP2:Arnau Montava i Agudo.
POBLE LLIURE-ALTERNATIVA-PIRATES: FRONT REPUBLICÀ F-REPUBLIC
POBLE LLIURE-ALTERNATIVA-PIRATES: FRONT REPUBLICÀ
Pau Font Martínez.
SUP:María Martínez Guerrero.
SUP2:
IZQUIERDA EN POSITIVO IZQP
IZQUIERDA EN POSITIVO
Miguel Candel Sanmartín.
SUP:Sheila García Lahoz.
SUP2:Luis Antonio Pilligua Pilligua.
PARTIT COMUNISTA DEL POBLE DE CATALUNYA PCPC
PARTIT COMUNISTA DEL POBLE DE CATALUNYA
Quim Boix Lluch.
SUP:Montserrat Vidal Miras.
SUP2:Nelson Herrera Moreira.
JUNTS PER CATALUNYA - JUNTS JxCAT-JUNT
JUNTS PER CATALUNYA - JUNTS
Lluís Puig Gordi.
SUP:Rut Martínez Ribot.
SUP2:Jordi Molinari Domingo.
Meritxell Lluís Vall.
SUP:Xavier Amate Paz.
SUP2:Alba Hidalgo Olmo.
Ignasi Roda Fàbregas.
SUP:Lorena Judith Iglesias Teixidó.
SUP2:Josep Rafael Colominas Reig.
EN COMÚ PODEM - GUANYEM EL CANVI ECP-GEC
EN COMÚ PODEM - GUANYEM EL CANVI
Noelia Bail García.
SUP:Eva Núñez Piquer.
SUP2:Antonio Pérez García.
Joan Comorera Estarellas.
SUP:Montserrat Mompió Gallart.
SUP2:Lluís Moreno García.
Vanessa Maxé Navarro.
SUP:Antoni Segura Pérez.
SUP2:Araceli Orellana Aranda.
CONVERGENTS CNV
CONVERGENTS
Remedios Gomez Perez.
SUP:Miquel Trilla de Bruguera.
SUP2:
RECORTES CERO - GRUPO VERDE RECOR.0-GV
RECORTES CERO - GRUPO VERDE
Antonina Rodrigo García.
SUP:Dolores Cortés Ruíz.
SUP2:Alberto Artigas Mavrommati.
Manuel Camuñas Gómez.
SUP:Javier Sánchez Aranda.
SUP2:Mireia Garcia Godia.
Agustín Tella Barrachina.
SUP:María del Pilar Crespo Muñoz.
SUP2:Rubén Bonza Cortés.
VOX VOX
VOX
Juan Carlos Segura Just.
Raquel Casviner Cañellas.
José Antonio Martínez Tortosa.

* L'ordre de les candidatures és d'acord amb l'ordre de la publicació en el butlletí oficial.
Última actualització 20/05/2019 12:31:38

Procedència de les dades © Sistemes d' Informació Ajuntament de Manresa
http://eleccions.ajmanresa.cat/